4 robotickí pomocníci, s ktorými bude váš život jednoduchší

Robotická kosačka

 

Premýšľate nad tým, ako si zjednodušiť domáce práce a získať viac času pre seba? Možnosť domácnosť zanedbať ste už dávno vylúčili. Stále vám však ostáva aj druhá alternatíva. Robotický pomocníci do domácnosti, ktorí vám odoberú kus vašich povinností.

Rozlúčte sa s vysávaním

Pravidelné vysávanie je na harmonograme každej domácnosti. Čím tmavšie máte podlahy, tým častejšie musíte vysávať. S podlahami z tmavého dreva sa údržba domácnosti môže poľahky zmeniť na peklo. Robotický vysávač dom povysáva za vás. Zvládne všetky typy povrchov. Vďaka senzorom, ktoré sú jeho dôležitou súčasťou, nespadne zo schodov ani nenarazí do nábytku. Vysávače obsahujú tiež špeciálne filtre, ktoré dokážu vzduch počas vysávania zbaviť baktérii a mikroorganizmov.

Pokiaľ doma máte alergika, popremýšľajte aj o antibakteriálnom vysávači. Ten je určený na čistenie matracov, kobercov a sedačiek.

Pomocník na čistenie grilu

Milujete grilovačky? Radi hostíte svojich priateľov a rodinu a vysedávate s nimi pri drinku dlho do noci? Zabudnite na nepríjemné čistenie grilu. Zaobstarajte si robotický čistič grilu, ktorý gril zbaví nečistôt a mastnoty bez vašej pomoci.

Netrávte hodiny kosením

Už vás nebaví nekonečné kosenie a udržiavanie trávnika? Siahnite po robotickej kosačke, ktorá všetku prácu vykoná za vás. V ponukách výrobcov nájdete hneď niekoľko typov, ktoré zvládnu pokosiť aj rozsiahle pozemky na jeden dych. Pokiaľ máte na záhrade svah, ani s tým si nemusíte robiť ťažkú hlavu. Dnešné kosačky totiž poľahky zdolajú aj ten.

Okná, ktoré sa budú lesknúť čistotou

Nezabúdajte aj na okná. Ich umývanie a leštenie dá zabrať aj tým najlepším gazdinkám. Aj tu si však môžete oddýchnuť a prácu nechať na robotický umývač okien, ktorý ich k vašej spokojnosti dokonale vyčistí.

O autorovi Pozrieť všetko

admin