Drevené regály do predajne alebo obchodu – moje skúsenosti a recenzia drevko.sk

Drevené regály

Ak práve uvažujete ako zariadiť svoju novú predajňu s tovarom, tak tento článok je určený práve vám. Zariaďovali sme lekáreň v malom mestečku na východe Slovenska a riešili sme hlavne otázku týkajúcu sa uskladnenia tovaru v sklade, ale taktiež aj priamo v predajni. Rozhodli sme sa pre drevené regály.

Odkaz na obchod, kde sme kúpili policové drevené regály z masívu: https://www.drevko.sk/drevene-regaly/

S týmto slovenským predajcom máme veľmi pozitívne skúsenosti. Nielenže sú regály pevné, stabilné a vyrobené z kvalitného dreva, ale chválime aj náter. Z 8 ponúkaných povrchových úprav (vrátane prírodnej) sme si vybrali farbu mahagón. Príplatok za úpravu každého regálu je niekde na úrovni 10 eur za 1 kus, čo je podľa nás super férová cena.

Do skladu sme samozrejme zobrali najväčšie možné – teda 6 policové regály z dreva. Tie sú bez povrchovej úpravy (krásne nám to drevo rozvoniava 😊). A s prehľadom stačia na pokrytie našich potrieb. Priamo v predajni máme 12 spomínaných mahagónových regálov, avšak 5 policových, štyri 3 policové a štyri 4 policové regály. Dobrým spôsobom ako využiť rohy predajne je umiestniť tam rohové regály (tie máme 2) – využijete celú plochu predajne, čo je hlavne pri vysokých nájmoch v centre mesta obzvlášť dôležité.

Výhody drevených regálov, ktoré po 6 mesiacoch vnímame:

  • Jednoduchý a pekný dizajn.
  • Možnosť si ich farebne prispôsobiť podľa svojho vkusu.
  • Police regálov sú priestranné a je možnosť ich aj dokúpiť. Nemáme problém s nedostatkom úložného priestoru.
  • Regály pôsobia prirodzenejšie ako kovové regály.
  • Zákazníci nám ich chvália a páči sa im tradičné zariadenie.

Ak by sme mali porovnať drevené regály verzus tie kovové (mali sme v kancelárii na dokumenty), tak si odteraz už vždy vyberieme drevo. Vlastnosti majú podobné, ale ten dizajn je neporovnateľný. Avšak dobrou voľbou môžu byť aj kombinované regály do predajne / obchodu, ktoré majú police z dreva a nohy regálov sú kovové.

Článok pomohla spracovať digitálna agentúra www.texto.sk.

O autorovi Pozrieť všetko

admin