Grilovačka pod záhradným stanom

Grilovačka

Sezóna grilovačiek je už tento rok úspešne za nami. Teraz je ale vhodný čas zabezpečiť všetko na to, aby ste na nasledujúcu sezónu boli pripravený.

Len perfektný gril totiž nezaručuje perfektnú grilovačku. Chutné jedlá, dostatok skvelých nápojov a príjemná atmosféra sú samozrejmosťou pre skvelú gril párty s priateľmi.

Avšak počasiu nedokážeme stále rozkázať a dážď ku príjemnej grilovačke určite nepatrí. V takýchto prípadoch keď ide počasie proti Vám sa naisto hodí strecha nad hlavou. Rozmýšľali ste nad záhradným altánkom ale nemáte dostatok miesta alebo financií na jeho výstavbu? Máme pre Vás riešenie, ktoré je nielen finančne ale aj priestorovo nenáročné. Počuli ste už o mobilných záhradných stanoch? Ak nie, tak Vám ich teraz predstavíme.

Hlavnou výhodou záhradných stanov oproti pevným altánkom je jednoduchá manipulácia. Záhradný altánok môžete ľahko zložiť, príp. premiestniť všade tam, kde práve potrebujete. Po akcii záhradný stan jednoducho zbalíte a zostane Vám voľný priestor na záhrade. Je tak mobilný, že sa dokonca zmestí aj do kufra osobného auta, môžete ho vziať na akúkoľvek akciu aj mimo Vašej záhrady.

Postavenie záhradného stanu je veľmi jednoduché, k jeho rozloženou nepotrebujete žiadne náradie.

Konštrukcia stanu je pevná a stabilná a vybrať si viete z oceľovej alebo hliníkovej konštrukcie. Pre tých najnáročnejších, čo si chcú dopriať viac luxusu pre svoje pohodlie máme v ponuke vysokokvalitné hliníkové hexagony. Všetky typy konštrukcií sa ľahko rozkladajú, sú odolné a pevné. Strešná plachta je samozrejme nepremokavá a po prvom nasadení môže zostať na konštrukcii stanu. Príjemné zátišie vytvoríte pridaním bočných plachiet, ktoré Vás ochránia aj pred pohľadmi zvedavých susedov.

Záhradný stan je dostupný od najmenšej veľkosti 2x2m, 2x3m, 3x3mm 3×4,5m a najväčší 6x3m. Nožnicové stany je možné spolu spájať a dokážete tak vytvoriť priestor aj pre tú najväčšiu gril párty s priateľmi. Farebne si záhradný stan môžete zladiť podľa Vášho želania, k dispozícii sú farby : biela, žltá, čierna, modrá, červená, zelená ale aj oranžová.

Aby Vám záhradný stan vydržal čo najdlhšie, treba ho správne ukotviť, uľahčia Vám to kotviace sady alebo vodné záťaže, ktoré môžete použiť aj na zámkovej dlažbe.

Na zimné uskladnenie je vhodný ochranný obal alebo prenosna taška na kolieskach, ktorá uľahčí manipuláciu s poskladaným záhradným stanom.

Skvelý tip ako sa Vaša záhradná grilovačka môže zmeniť na nezabudnuteľnú párty aj počas nepriaznivého počasia sme Vám dali.

O autorovi Pozrieť všetko

admin