Tipy na vianočné darčeky pre ženu

Spodná bielizeň

Premýšlate, čo by ste mohli kúpiť svojej drahej polovičke pod stromček? Kreativita niekedy zlyháva a nie každý je prave “darčekový” tip. Aj preto sme si pre vás pripravili niekoľko kúskov, ktoré by mohli vašu partnerku potešiť.

Oblečenie

Ak svoju partnerku poznáte dokonale a trúfate si odhadnúť, čo by sa jej mohlo páčiť, nemusíte sa štítiť ani oblečenia. Niekedy totiž partneri najlepšie vedia, čo pristane ich žene a podčiarkne jej krásu. Kúpte svojej polovičke krásne šaty, kabát, po ktorom už dlho pokukovala alebo elegantnú blúzku na výnimočné príležitosti.

Spodná bielizeň

Dámskej spodnej bielizni nikdy nie je dosť. Ide nielen o vysoko praktický, ale tiež zaujímavý darček, ktorý ocení každá žena. Môžete si vybrať z rôznych kúskov dámskeho spodného prádla – od klasických nohavičiek, cez brazilky až po dámske nohavičky s vysokým pásom. Unikátne kúsky vysokej kvality dobre vyzerajú a majú tiež dlhú životnosť.

Poukaz

Ak by ste chceli svoj darček o niečo doplniť alebo hľadáte nejakú kreatívnu možnosť, darujte svojej polovičke poukaz. Môže ísť o klasický zakúpený poukaz, napríklad o masáže, vstup do welness alebo na kozmetiku. Alternatívou je tiež vytvorenie vlastného poukazu, v ktorom svojej partnerke prisľúbite masáž kedykoľvek si vyžiada, navaríte jej večeru alebo ju na nejakú dobu oslobodíte od domácich prác. Žiadne medze sa vám nekladú. Stačí len popremýšľat o tom, čo má vaša partnerka rada, zapnúť nejaký jednoduchý grafický program a poukaz máte hotový do niekoľkých minút.

Zážitok

Možno patríte k zážitkovým typom. Pokiaľ obľubujete adrenalínové športy, obdarujte svoju polovičku napríklad zoskokom s padákom. V opačnom prípade môžete vyskúšať niečo, čoho sa zúčastnite obaja. Prekvapte svoju partnerku tanečným alebo kulinárskym kurzom, stmeľte svoj vzťah a vytvorte si nové spoločné zážitky.

Dovolenka

Dnes sa dá cestovať všade a vôbec nezáleží na tom, aký rozpočet máte k dispozícii. V prípade, že ste v balíku a nevadí vám za darček zaplatiť viac, popremýšľajte o nejakej exotickej destinácii. Pokiaľ hľadáte darček v určitom rozpočte, poobzerajte sa po nejakom pobyte v okolí. Môžete zájsť do hotela, kde si užijete romantickú atmosféru, na krátky poznávací zájazd alebo na wellness pobyt.

Tak čo na to hovoríte? Už viete, aký darček vašu partnerku poteší najviac?

O autorovi Pozrieť všetko

admin