Upírske denníky

Upírske denníky

Upírske denníky uzavreli osem úspešných sérií. Seriál sa pôvodne vysielal v televízii od 10. septembra 2009 do 10. marca 2017 so 171 epizódami. Tvorcovia nadprirodzenej tínedžerskej drámy oznámili, že ôsmy diel obsahujúci 16 epizód bude záverečnou sériou tohto seriálu. Po tom, čo sa The Vampire Diaries začali vysielať na Netflixe, popularita tejto šou sa dotkla neba, takže diváci mali náročnú požiadavku na tvorcov a to novú sériu 9. Producenti preto plánujú obnovenie natáčania.

Ian Somerhalder, ktorý je známy tým, že hrá v sérii Damona Salvatora, údajne odmietol opakovanie svojej postavy v 9 sérii.

Nina Dobrev a Paul Wesley, ktorí stvárnili postavy Eleny Gilbert a Stefana Salvatora, sa tiež odmietli zúčastniť natáčania svojich ikonických rolí. Keďže významné postavy sa odmietli k sérii vrátiť a o novom hviezdnom obsadení rozhodujú tvorcovia.

Tvorcovia filmu The Vampire Diaries sa rozhodli obnoviť šou súborom čerstvých hercov, ktorí sa predstavili v ikonických rolách. Jeho nakrúcanie sa však začne až potom, keď situácia s koronavírusom pominie. Predbežný dátum vydania 9. série tejto nadprirodzenej drámy je marec 2021. 9 séria filmu The Vampire Diaries sa bude vracať po 3 rokoch od vysielania jeho poslednej série v roku 2017.

Ak sa tešíš na 9 sériu a nevieš čo do vtedy pozerať, kľudne si pozri seriál upírske denníky online ešte raz a dokonca zadarmo. Takisto na stránke filmyaserialy.com nájdeš aj Sériu 9 a to krátko po prvom odvysielaní!

O autorovi Pozrieť všetko

admin