Deväť prípadov, keď sa vyplatí so sebou ťahať nafukovací lazy bag

Nafukovací lazy bag Seetee

Nafukovací lazy bag Seetee

Ultra ľahké, odolné… a prenosné. Tieto vlastnosti treba využiť na maximum. Nafukovacie lazy bagy z nylonu sú momentálne veľmi lacné a trendy. Kde všade prídu vhod? 

  1. V domácnosti. Neveríte? Nafukovacie sedacie vaky môžete pokojne ponúknuť hosťom miesto sedačky…alebo na nich celé dni sledovať televízor. Načo drahý nábytok.
  2. Cez prestávku v práci. Ak máte liberálneho šéfa, alebo ozaj namáhavú robotu, môžete medzi úlohami oddychovať na niečom mäkkom, poddajnom a vymyslenom pre čistý chillout.
  3. Na detskej oslave. Deti lazy bagy milujú, môžu sa s nimi bezpečne vyblázniť, skákať do ich… presne takto si nejak predstavujeme obrovskú farebnú hračku.
  4. Na internáte. Naše ubytovne bývajú maličké, stiesnené, plné historického nábytku… Moderný prenosný lazy bag, ktorý sa zmestí do kilového batohu, sa tu rozhodne nestratí.
  5. Na festivale. Na letných (ale aj iných) festoch sú nafukovačky jasný hit – a chillout zóny povinnosťou. Každý potrebuje občas zložiť niekam svoje kosti.
  6. Na pikniku. Ak si vyrazíte do prírody, na rodinný výlet, do lesa, niečo pojesť alebo si opekať – určite si zbaľte aj maličky nafukovací vak. Akurát ho nedávajte príliš blízko k ohňu.
  7. Na záhrade. „Outdoor“ potenciál naplno využijete za pekné počasia. Počas dňa môžete odpočívať na terase, v záhrade, alebo kdekoľvek vlastne, pozvať kamarátov na záhradnú párty, alebo sa hrať s deťmi.
  8. Pri vode. Nuž áno, je to nielen sedačka, ale na vode sa to mení na plnohodnotnú nafukovačku – provizórne zábavné plavidlo. S nosnosťou do 200 kilogramov.
  9. Na chalupe. Ak radi trávite čas na chate, určite si do kufra auta balíte plno nepodstatných vecí… prenosné odpočívadlo by medzi nimi nemalo chýbať. Má naozaj široké využitie.

O autorovi Pozrieť všetko

admin