Jednoduchá registrácia ochrannej známky vďaka špecializovanému projektu. Teraz aj s grantom

Pracovníci vo firme

Čoraz viac podnikateľov využíva možnosť právnej ochrany svojej značky vo forme ochrannej známky – je to jediný možný legálny spôsob, ako ochrániť svoje výrobky a služby pred odcudzením ziskuchtivou konkurenciou. Proces registrácie ochrannej známky však nie je úplne jednoduchý a mnohí to radšej vzdajú, ako by mali stráviť hodiny či dni behaním po úradoch, vypĺňaním papierov a podávaním dokumentov na Úrad priemyselného vlastníctva. Našťastie je však teraz možné zvoliť si inú cestu – vďaka špecializovanému projektu môžete registráciu ochrannej známky zvládnuť z domu, a to takmer bez námahy.

Prvý špecializovaný projekt ochrannej známky

Aby ste sa nemuseli zbytočne trápiť vecami, ktorým možno ani nerozumiete alebo jednoducho nechcete strácať čas, obráťte sa na odborníkov v tejto oblasti. Patentoid je jednou z tých spoločností, ktoré spolupracujú s najlepšími v tejto oblasti a vďaka svojim bohatým skúsenostiam zabezpečia vašu ochrannú známku nielen na Slovensku, ale kdekoľvek na svete, kam sa chystáte podniknúť. Patentoid vám ušetrí nielen čas spojený s registráciou, ale nemusíte ani nikam cestovať, aby ste sa dohodli na postupe – celý proces prebieha online. Stačí vyplniť online formulár, predložiť splnomocnenie a zaplatiť za objednávku. Agentúra Patentoid následne overí vyplnené údaje, zabezpečí prípravu žiadosti o registráciu a po jej schválení ju predloží Úradu pre ochranu údajov. Po schválení ochrannej známky, ktoré trvá približne šesť mesiacov, dostanete osvedčenie o ochrannej známke – schválená ochranná známka je však platná už od dátumu podania žiadosti.

Využite možnosť získať grant na registráciu ochrannej známky

Registrácia ochrannej známky môže byť pre mnohých začínajúcich podnikateľov časovo aj finančne náročná. Malé a stredné podniky preto môžu využiť grantový program, ktorý možno okrem iného využiť na ochranné známky a priemyselné vzory. Je možné požiadať o 75 % administratívneho poplatku, maximálne však do výšky 1 000 EUR. Ak chcete využiť tento program a ušetriť peniaze, stačí sa obrátiť na Patentoid, ktorý grant spracuje za vás – ušetríte tak nielen čas, ale aj stovky eur.

O autorovi Pozrieť všetko

admin