Premiére – hodnotné byty na predaj v Bratislave

Byty v Bratislave

Kariéra alebo bývanie – čo je dôležitejšie a čo riešiť najskôr? V kariérnom raste vám veľmi nepomôžeme, no s bývaním by sme mohli. Minimálne tak, že vám dáme dobrý tip. Poznáte Premiére? Mali by ste, najmä ak riešite bývanie v Bratislave.

Premiére je názov zaujímavého projektu, ktorý sa nachádza na Šancovej ulici v Bratislave. Jedná sa o obytný komplex, ponúkajúci možnosti na bývanie pre singles, páry i rodiny s deťmi.

Premiére – stručná charakteristika

Premiére má 23 podlaží, na ktorých sa nachádzajú apartmány, štúdiá i byty na predaj v Bratislave. Pre jednotlivcov by mohli byť zaujímavé najmä menšie obytné jednotky, ktorých výmera začína už na 32 metroch štvorcových. Dvoj a viacčlenné rodiny pravdepodobne zaujmú 2, 3 či dokonca 4izbové byty s rozlohou cca 80-90 metrov štvorcových; tie najväčšie však výmerou presahujú magickú hranicu 120 metrov štvorcových!

Bytová otázka

Garáž, zelená terasa i kancelárske priestory

Medzi pridanú hodnotu tejto novostavby v Bratislave určite patrí aj podzemná garáž, ktorá je súčasťou budovy. Na troch podlažiach ponúka desiatky parkovacích miest a dokonca aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Zaujímavým spestrením je nepochybne zelená terasa na 6. nadzemnom podlaží, ktorá spríjemňuje už tak dosť pôsobivý výhľad z budovy. Zabudnúť nesmieme ani na kancelárske priestory v prízemí – ideálne v prípade, ak máte podnikateľskú ideu a na jej realizáciu potrebujete priestory.

Prepracovaná infraštruktúra

Premiére sa nachádza v zaujímavej lokalite Starého Mesta. Šancovu ulicu môžeme považovať za jednu z tepien života v Bratislave. Ponúka prepracovanú cestnú sieť a rýchle napojenie na dôležité dopravné uzly v meste i jeho blízkom okolí. Výhodou je tiež dostupnosť parkov, oddychových zón, nákupných centier a obchod, vzdelávacích zariadení a ďalších pre život dôležitých služieb.

Bývanie v BA

O autorovi Pozrieť všetko

admin