Moderné obrazy drevko skrášlia každú miestnosť

Viacdielne obrazy

Hľadáte dekorácie, ktoré skrášlia váš domov? Počuli ste už o drevených obrazoch do interiéru? Ak nie, máme pre vás viac tipov, ktoré vás iste zaujmú.

Drevené obrazy sú čoraz viac vyhľadávanou dekoráciou do domácnosti. Sú nadčasové, moderné, elegantné. Sú tvorené jemnými líniami, ktoré na stene pôsobia jednoducho a zároveň vytvárajú obraz vhodný do každého priestoru. Na drevko.sk nájdete obrazy v rôznom dizajne.

Medzi najväčšiu výhodu drevených obrazov patrí nadčasovosť. Iste nie každý mení obrazy vo svojom interiéri každý rok. Drevené obrazy z dielne drevko.sk ale dýchajú nadčasovosťou. Vďaka modernému spracovaniu vedia byť aj klasické motívy zobrazené dizajnovo. Preto si aj dnes môžete do moderného bývania zavesiť napr. Poslednú večeru od Leonarda da Vinciho, ktorá v takomto prevedení zapadne do každého interiéru.

Vyberte si rozmer aj dekor obrazu

Vybrať si môžete z veľkého množstva obrazov. Na drevko nájdete obrazy prírody a krajiny, viacdielne obrazy, obrazy zvieratá, abstraktné obrazy, náboženské obrazy, obrazy kvetov a ďalšie. Všetky obrazy sú vyrábané z kvalitnej HDF dosky hrubej 3 mm. Tým sa na stene vytvára 3D efekt, takže obraz nepôsobí ako obyčajná nálepka.

Taktiež si môžete vybrať ľubovoľný dekor – biela, čierna, antracit, prírodná, dub, buk či sivá. Vďaka tomu si môžete vyskladať interiér podľa svojich predstáv. Okrem farby máte na výber aj veľkosť rozmeru. S našimi obrazmi zariadite celý interiér – od predsiene až po spálňu.

Chcete vytvoriť vašej ratolesti izbičku snov? Zaveste mu na stenu jeho obľúbené zvieratko či dopravný prostriedok. Vďaka nálepkám a obrazom do detskej izby vnesiete čarovnú a hravú atmosféru.

Taktiež máme na výber aj drevené citáty o rodine, láske, deťoch a mnoho ďalších. Citát nie len že vyplní prázdnu stenu ale prinesie posolstvo, ktoré chcete mať stále na očiach. Môžete ho zavesiť do spálne, chodby, predsiene, obývačky aj kuchyne.

Drevené obrazy z drevka zapadnú do každého interiéru. Dajú sa jednoducho zladiť k nábytku a celému štýlu každej miestnosti.

O autorovi Pozrieť všetko

admin