Prihláste sa na kurz Nutanix Enterprise Cloud Administration (ECA) 5.20 a boostnite svoju kariéru

Logo Alef

V tréningovom centre Alef vám ponúkame vám kurzy, ktoré vás pripravia na prácu v IT odvetví.

Nutanix Enterprise Cloud Administration (ECA) 5.20 kurz umožňuje administrátorom (systémovým, sieťovým a úložiskovým) úspešne konfigurovať a spravovať Nutanix v dátovom centre. Kurz pokrýva mnoho úloh, ktoré vykonávajú administrátori Nutanixu prostredníctvom grafických užívateľských rozhraní (GUI) a príkazových riadkových rozhraní (CLI).

The Nutanix Enterprise Cloud Administration (ECA) 5.20 course enables administrators (system, network, and storage) to successfully configure and manage Nutanix in the datacenter. The course covers many of the tasks Nutanix administrators perform through the use of graphical user interfaces (GUIs) and command line interfaces (CLIs). It also provides insight into a Nutanix cluster’s failover and self-healing capabilities, offers tips for solving common problems, and provides guidelines for collecting information when interacting with Nutanix Support.

Na čo všetko sa môžete tešiť na našom 4-dňovom kurze? Tu je pár oblastí, v ktorých sa zdokonalíte.

  • História cloud computingu – vysvetľuje riešenie Nutanix HCI, prechádza komponentami Nutanix Enterprise Cloud a vysvetľuje vzťah medzi fyzickými a logickými komponentami klastra.
  • Naučíte sa, ako používať prehliadač REST API na správu klastra a ako nasadzovať Nutanix-specific PowerShell cmdlets a ako zabezpečiť klaster Nutanix pomocou autentifikácie používateľov, inštalácie SSL certifikátov a kontroly prístupu k klastru.
  • Migrácia záťaže AHV pomocou Nutanix Move – budete vedieť, ako migrovať záťaž do klastra používajúceho AHV. A to cez laboratórne cvičenie, kde je virtuálny stroj bežiaci na Nutanix klastri konfigurovanom s ESXi, migrovaný do Nutanix klastra používajúceho AHV.

Lektor

Školitelia majú skúsenosti z praxe a ich odbornosť je potvrdená radom medzinárodných certifikácií najvyšších úrovní. V prípade špecifických znalostí spolupracujeme s externými lektormi a odborníkmi, s tými najlepšími v danej problematike.

Školenie na mieru

Nevyhovuje vám toto školenie a nenašli ste presne to čo hľadáte? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.

Prihláste sa na náš kurz a zistite viac. Máme pre vás pripravených vynikajúcich školiteľov, ktorí sú špičkami vo svojom odbore.

O autorovi Pozrieť všetko

admin